rgc
18 بهمن 1401 - 19:38

رضایی: در این چند هفته شرایط عجیب و غریبی داشتم/ امیدوارم مصدومیتم نگران‌کننده نباشد

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد که مصدومیتش نگران‌کننده نباشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا رضایی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال که در جریان دیدار امروز با نفت مسجدسلیمان دچار مصدومیت شد، پس از این بازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بابت این برد خدا را شکر می‌کنم. من اصولاً زیاد حرف نمی‌زنم، ولی برای اولین بار از بزرگان تیم اجازه گرفتم که صحبت کنم. در این چند هفته شرایط عجیب و غریبی داشتم. به اینجا آمدم تا از هم‌تیمی‌هایم تشکر کنم. من هیچ تیمی را مثل این تیم به مانند یک خانواده ندیدم و دست تک تک بازیکنان و مربیان را می بوسم. این هفته این موضوع را درک کردم که اینجا مکتب ناصر حجازی و پورحیدری است، فقط کسی نیست که این موضوعات را به مردم انتقال بدهد. از همه هواداران که مرا شرمنده خودشان کردند، ممنونم و از آنها عذرخواهی می‌کنم اگر علیرضا رضایی به اندازه علیرضا رضایی نبوده است.

 

وی ادامه داد: در این چند هفته اتفاقاتی افتاد که طبیعی است و هر کسی در عمر فوتبالی‌اش با این اتفاقاتی مواجه می‌شود، ولی اینقدر لطف و محبت زیاد بود که شرمنده شدم. ان‌شاءالله فرصتی شود که جبران کنم. باز هم از هواداران و تیم تشکر می‌کنم و به اینکه در استقلال هستم، افتخار می‌کنم.

دروازه‌بان استقلال درباره آخرین وضعیتش پس از مصدومیت گفت: شرمنده این هواداران هستم. فکر می‌کنم اگر توانستم برای ثانیه‌ای مردم را خوشحال کنم، پارگی عضله که چیزی نیست. به هر حال وضعیت مصدومیتم فردا مشخص می‌شود. امیدوار اتفاق نگران‌کننده‌ای نباشد. من فکر می‌کنم آسیب‌دیدگی عضله ران باشد.

رضایی درباره شانس قهرمانی استقلال گفت: ان‌شاءالله که با دعای خیر مردم رخ بدهد. با تیمی که می‌بینم، روندمان رو به رشد است. ما یک تیم و خانواده هستیم و به آن افتخار می‌کنم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1025885